~|SM@Sh|~ # official website

Vlastní spraylogo

Pro vytvoření vlastního spraylogo je více programů, my Vám předvedeme dva nejpoužívanější, DECAL CONVERTER a HALF-LIFE LOGO CREATOR, které si můžete stáhnout zde.
DECAL CONVERTER


http://www.vlastni-spray.wz.cz/images/DC1.jpg

 

 Spustíte program a otevřete si obrázek, který chcete použít. Poté si změníte rozměry na požadovanou velikost (ale pozor; rozměry musí být násobky 16, a povolené poměry stran najdete na obrázku níže). Pak kliknete na „Decal“ -> „Make Decal…“ dáte „Add“ najdete místo, kam chcete, aby se soubor uložil (třeba Plocha). Na ploše se vám objeví soubor podrcal.wad , ten přejmenujete na tempdecal.wad , přepíšete ve vlastnostech na „Jen pro čtení“ a zkopírujete do složky, kde máte vaše CSko. Tam by se vás to mělo zeptat, jestli chcete soubor tempdecal.wad nahradit, dáte Ano, a můžete spreyovat.

 

 HALF-LIFE LOGO CREATOR

 


Spustíte HLC a otevřete si obrázek. Pokud se vám nechce přepicovat velikosti, stačí kliknout na „Autosize“ a velikost se přizpůsobí automaticky. Pokud se vám velikost nelíbí, můžete jí upravit ručně. Velikosti a poměry stran jsou stejné jako u DC. Potom, co upravíte velikost, kliknete na „Make Decal“ a odklikáte všechny „Ok“. Na ploše se opět objeví soubor pldecal.wad , a pak už je to stejný jako v předchozím případě.. Přejmenujete na tempdecal.wad , změníte na „Jen pro čtení“ a vložíte do cstrike, a můžete začít spreyovat :)

 
http://nd02.galerie.cz/119/521/11c06a6cd3_58593194_u.png?1262978410